GRAFOSALE CZ GRAFOPARTNER GRAFOSALE SERVICE

Profil společnosti


Servis

Servisní společnost GRAFOSALE SERVICE, spol. s r.o., je důležitou součástí celku a po řadu let spolehlivý partner zabývající se kvalifikovanou servisní činností, počínaje drobnými opravami, instalací strojů a jejich demontáží, čištěním ( za pomoci využití technologie tryskání suchým ledem ), výrobou dílů a specielních strojů, dopravníků, až po montáže technologických celků, poradenskou činnost a školení Vašich zaměstnanců.

Obchod

0bchodní společnost GRAFOSALE CZ, spol. s r.o., zabývající se vyhledáváním vhodných technologií pro knihařský a tiskařský průmysl od různých výrobců, jako např, Stahl, MBO, Perfecta, Kolbus, Muller Martini, Adast Maxima, Ehlerman, Horizon, Theisen Bonitz, Harris, Sheridan, AM Graphic, Stainemann,Heidelberg, Man Roland, KBA, Komori, Polly ……, jejich nákupem a prodejem.

Spotřební materiál

Internetový obchod GRAFOPARTNER, který má v nabídce velmi široký sortiment technického spotřebního materiálu, pro knihařské a tiskařské stroje. ( knihařský drát, dořezové lišty, vrtáky do papíru, savky, separátory, filtry, šicí hlavy a díly pro Bostitch, Hohner, MM, folie do barevníků, mycí textílie a další materiál…. )Naším prvořadým cílem je, být dobrým a plnohodnotným partnerem, pro Vás a Vaše výrobní provozy.
© 2008 - 2024 Vytvořil: Martin Meloun Grafická úprava: Active Design

Užitečné odkazy: Grafopartner.cz | Grafosale.cz