GRAFOSALE CZ GRAFOPARTNER GRAFOSALE SERVICE

Výroba zařízení na zakázku

Vyrábíme drobná technologická zařízení zvyšující produktivitu ve výrobním cyklu.

Jde o promyšlená zařízení, upravující a rozšiřující jednotlivé technologické operace. V případě potřeby jsou zařízení osazována řídící elektronikou Hitachi a Siemens. Konstrukce zařízení je zhotovena z ocelových materiálů nebo stavebnicovým systémem ITEM.
 
     Naše zkušenosti vyplívají z realizace zakázek a dlouhodobou činností v oboru knihařské výroby a v oboru přepravy materiálu pomocí pásových, lamelových a řetězových dopravníků v průmyslové výrobě. 

     Mezi již vyrobené zařízení patří například stroj na skládání krabic na zářivky s ručním nakládáním, linka pro nahřívání hřbetů knižních bloků před kulacením, jednoduchý stohovač knižních bloků, dopravní a stohovací zařízení ušitých knižních bloků na výstupu z niťošiček Aster, Astronix, Heidelberg, Schmidt, pásový šupinový vykladač pro linky V1 všech typů do výkonu 20.000 vazeb / hod.
 
Mezi naše spokojené zákazníky patří:
FINIDR - dopravní trasa knižních bloků
Coopharma - dopravní trasa blistrů ( lékovek)
Grafotrade - pásový vykladač linky V1 Heidelberg SP 562
Kartis a Co - prodloužení pásového vykladače papírového odpadu linky V1 Brehmer
Jiprint - pásový vykladač linky V1 HARRIS SP 705

Rekonstrukce pohonů a zvyšování užitných vlastností strojů:
pro zajištění opravy a vyšší spolehlivosti elektrických  pohonů strojů vyvinula společnost Grafosale service universální systém rekonstrukce pohonů na základě výměny stávajících mechanických převodů za pohon řízený měničem kmitočtů ( tzv. frekvenčním měničem ).
 
     Popis: celý pohon stroje je zdokumentován a zhodnocen z hlediska možnosti náhrady mechanického řízení elektronickým. Následně je navržena změna, proběhne příprava v dílnách a po dohodě se zákazníkem realizace v plném rozsahu, která trvá cca 2 dny.
 
     Přínosy: rekonstrukce je nákladově shodná s náklady na opravu pohonu ( výměnou variátoru a řemene ). Stroj je klidnější, rozjezd a dojezd stroje je měkký, je možnost zavedení krokového ( typovacího ) tlačítka, nižší spotřeba el. energie ( nevzniká jalový proud při rozjezdech), dlouhodobá životnost ( cca. 5-ti násobná oproti řízení variátorem ), odpadá nutnost vést drahé položky náhradních dílů ( lamelové spojky, variátory atd. ).

Mezi naše spokojené zákazníky patří:
VaH Print Nové Město nad Metují - linka V1 Sheridan
Graspo - zlatící automat Kolbus
Kartis a Co - snášecí linka Brehmer 882
Glos - snášecí linky Brehmer 881
Knihařství Hác - niťošička Brehmer 381
Knihtiskárna Strojil - skládací automat Brehmer Multiefekt
Opatisk - klížička hřbetů M.M. Baby Ponny
Epava - pohon pásového vykladače Linky V1 Harris SP 690

 

© 2008 - 2024 Vytvořil: Martin Meloun Grafická úprava: Active Design

Užitečné odkazy: Grafopartner.cz | Grafosale.cz